Kiek kainuos priekinio stiklo su lietaus davikliu keitimas?

Automobilio langų pažeidimai gali būti patys įvairiausi. Mano atveju nutiko tradicinis ir dažniausiai pasitaikantis variantas. Važiuojant dideliu greičiu į priekinį stiklą atskriejo mažas akmenukas ir paliko vos įžiūrimą mikro duobutę.

Ir to užteko, kad padaryčiau klaidą. Pažeidimas atrodė toks mažas ir visiškai netrukdantis vairavimui, kad net nesusimastydamas jį palikau gyventi savo vietoje ir nesiėmiau jokių veiksmų. Iki tol, kol neatėjo žiema. Pasikeitusi lauko oro temperatūra parodė, kaip atsakingai reikėtų vertinti stiklo įtrūkimus net ir sunkiai pastebimus plika akimi.

Įsidėdęs į automobilį vieną ankstų šaltą rytą, pamačiau 5 cm įtrūkimą priekiniame lange, kuris pradžios taškas buvo ta vieta, kurią vasaros metu paženklino atsitrenkęs akmuo. Su kiekviena diena įskilimas vis ilgėjo ir ilgėjo, ėmė erzinti vairuojant bei dirginti matomumą. Patirdamas didesnius temperatūros išbandymus, t.y. esant šaltam orui labiau traukdamasis, o šildant stiklą iš vidaus vėl staiga šildamas nebeišlaikė ir truko silpniausioje savo vietoje. Nebeliko nieko kito kaip ieškoti langų keitimo įmonės. Pasirinkau UAB “Karbas” Kaune, Lygioji g. 3A. Naujas priekinis stiklas su lietaus davikliais ir jo pakeitimo darbai Renault Laguna’i II kainavo 100 eur. Paslauga atlikta greitai ir kokybiškai.

 

 

Author: Paulius

Tiesiog vairuotojas. Neturiu visiškai jokių sąsajų su automobilių industrija, distribucija, sporto šakomis ar atskirų prekinių ženklų mėgėjų draugijomis. Tačiau tai netrukdo dalintis tuo, kokius įspūdžius teikia vairavimas, naujų automobilių bandymas, ar turimo modelio priežiūra. Dalinuosi savo pastebėjimais.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.