apple android sasaja su internetu

Naujos galimybės sujungti automobilio kompiuterį su socialiniais tinklais

Šias galimybes siūlo sumanus Automatic sprendimas tarp kitų funkcijų padedantis vairuotojams taupyti laiką, tūkstančius dolerių už be reikalo naudojamą kurą bei realiu laiku mokantis atsakingesnio vairavimo. Automatic idėją sudaro specialus adapteris jungiamas prie automobilio OBD-II lizdo ir komunikuojantis tarp transporto priemonės kompiuterio ir išmanaus telefono GPS ir kitų duomenų.

Tiesa, kolkas Automatic galima naudoti tik JAV nuo 1996 m. parduotose benzininiuose automobiliuose ir tik turint iPhone išmanųjį telefoną. Netrukus technologija turėtų būti pritaikyta ir Android operacinėje sistemoje veikiantiems telefonų aparatams.

Automatic automobilio kompiuterį sujungia su 82 interneto paslaugomis: Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, SMS ir daugeliu kitų. Kiekvienas iš internetinių servisų gali būti aktyvuotas (pasiųsti žinutę, sukurti pranešimą Facebook sienoje ir pan.) užvedus automobilį, jam atvykus į tam tikrą vietą ar tiesiog užsidegus variklio patikros lemputei.

Ljuba Miljkovic, vyriausias produkto vadovas, praneša pasauliui vieną labai svarbią mintį, apie kurią, tiesą sakant, mažai kas pagalvojo: kiekvieno iš mūsų automobilis yra brangiausias kompiuteris, kurį kada nors turėjome ar įsigysime ateityje, todėl keista, kad jis iki šiol nebuvo sujungtas su internetu ir žmogaus asmeninėmis paskyromis web paslaugose.

Ką gali Automatic?

Automobilio kompiuterio integracija su įvairiomis internetinėmis išmaniosiomis technologijomis prasideda nuo pačių paprasčiausių ir naudingų taikymo pavyzdžių ir baigiasi gana dviprasmiškomis ir linksmomis galimybėmis. Jeigu Automatic savininkas savo namui įsigyja išmanias lemputes, tokias kaip Philips Hue, galima priversti jas iš anksto užsidegti pasiekus tam tikra geofence (virtualus realaus pasaulio perimetras) ribą.

automatic_automobilio-sasaja-su-internetu

About the Author /

redakcija@taisauautomobili.lt

Tiesiog vairuotojas, kuris nuolat stresuoja, kai kas nors nutinka jo automobiliui ir paniškai nerimauja, kai reikia eilinį kartą važiuoti į servisą. Dėl to įkūriau šį tinklapį, kuriame ieškau paprastų sprendimų ir duodu patarimus išspręsti dalykams, kurie kartais atrodo panašūs į didelį dramblį, nors tėra mažos musės. Pažinkime savo automobilius drauge.

Jūsų komentaras

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.